Okej, försök två

.
Ska egentligen inte behöva göra det här förtydligandet, men det är tydligen nödvändigt:
- Ja, jag gillar att bli kissad i ögonen. Deal with it.
- Detta är vanligt, jag är alltså inget jävla troll. Någonstans på internet ska man väl för fan få diskutera skiten utan att avfärdas som troll?
Så, då har vi fått det överstökat. Att det faktiskt finns vuxna människor som med helt egna och mogna beslut tycker om kiss-sex. Ja, jag dricker även kiss under själva akten, ja jag är homosexuell. Tycker du att det är jättekonstigt så får det stå för dig. Jag råkar ha en fascination för kiss, då har vi den diskussionen överstökad. Tycker det är förjävligt att man ska stigmatisera sådant här.
Dåså. Nu till min jävla fråga.
Jag har en pojkis + en kk. När mitt KK kissar mig i ögonen så svider det inte. När min pojkis kissar mig i ögonen så svider det.
Jag vet inte vad det beror på och hur man fixar det. För jag vill att min pojkis ska kunna kissa mig i ögonen. Beror det på vad man dricker kanske, och hur mycket?
Vet inte om det spelar någon roll hur man kissar och hur hårt? Jag brukar sitta på knä, titta upp och få strålen hårt skiftad mellan ögonen och munnen, jag håller ögonen öppna. Med min pojkis har jag bajs runt munnen men det borde inte spela någon roll? Tänker att det kanske "stänker upp".
/Knullbert