Citat:
Ursprungligen postat av
Kellywoman
Ibland gör du dig lika dum som du verkar.
Om du misstänker att de hittat LH trosor hos AJ så hade han antagligen varit häktad. Så du faller ju helt igenom.
Min spekulation bygger på hur polisen presenterat sina DNA-bevisning samt annat bevisning som finns och som de säger är direkt kopplande. Dessutom är den personen redan häktad sen månader tillbaka.
Mitt fetande.
Hajar du inte att XO drev med dig!
Och angående din "förklaring", som ju inte är någon förklaring als, till varför du menar att det finns grund till att tro att polisen hittat saker som tillhör Lisa i MGMs bostad, kan du ta och förklara hur det att
"polisen presenterat sina DNA-bevisning samt annat bevisning som finns och som de säger är direkt kopplande. Dessutom är den personen redan häktad sen månader tillbaka" på något som helst sett ger anledning till att tro att saker som tillhör Lisa hittats i MGMs bostad?