Men frågan är, vem är falskast, journaliser, politiker, ja hela etablissemanget som säger sig älska mångkulturen men väljer att bo så långt bort från förorterna som möjligt eller denna lotsassocialist som fuskar med skatten men vill att alla andra ska betala.
Själv tycker jag att samtliga inom etablissemanget är lika falska, Jason är inget undantag. De som borde bli mest upprörda är vänstern men de har väl gått för långt med Jason för att våga reagera. Jason är även en ikon inom SD-motståndet, detta är verkligen en skandal för SD-hatarna
Men SD fick som vanligt extra röster även denna gång, denna man som grät med sitt svenska pass i handen och sa han var svensk.
Men som svensk borde han inte göra allt han kan för att INTE bidra med skatt som går till massinvandringen, skola, sjukvård mm