Citat:
Ursprungligen postat av
Xelious
Har du läst fler dumma artiklar igen? Putin och hans quisling till lakej, Janukovitj har startat detta. Det är Putins terroristlakejer som ska ställas inför domstol i Haag, förhoppningsvis blir Putin snart avpolleterad och utsparkad ur Kreml.
Här har du ryska terrorister som skjuter mot Ukrainska bönder med granater och skrattar! Jävla as. Såna stödjer du alltså? Tycker du att det är roligt? Samtidigt hittar du på skit om att CIA skulle göra det ena och det andra när ryska terrorister mördar civila varje dag i Ukraina!
Russian DNR mercenaries firing grenades at a farm while laughing
http://www.liveleak.com/view?i=3e7_1406824639E]
Det finns fortfarande inga ryska terrorister, de enda terroristerna i Ukraina är nazisterna i Kiev som du verkar avguda mer än något annat på jorden. Och den enda quistlingen här heter Carl Bildt.
Inte ens flygplanet är nedskjutet av ukrainarna som inte stödjer dina nazivänner. Att du tar "källor" direkt från nazipartiet och deras vänner säger mer om dig som person än vad som faktiskt sker i Ukraina. Folkmordet där kommer hamna i Haag men det är dina nazivänner som kommer vara de som ställs in för rätta.
Och du, jag är GLAD för varje nazist som dör i östra Ukraina så filmen tidigare idag gjorde mig riktigt glad. Segern kommer gå till det vanliga demokratiska folket i Ukraina oavsett hur mycket lögner och skit du spyr ut dig i tråden, nazisterna kommer manglas och manglas redan nu i Novorossija.