Citat:
Ursprungligen postat av
Quilty
Jag vet inte riktigt vad du pratar om men summan av kardemumman är att din polare nästan har haft ihjäl en person. Du verkar tro att brottsoffren var någon sorts militanta antifascister. Det finns inget som tyder på det. Om du kan visa på motsatsen så vore det av intresse för tråden.
Men det känns säkert jätteroligt att gotta sig i att vanligt folk nästan dör, fy fan vad vidrig du är.
Du tycker säkert att det är jättekonstigt att folk ogillar nassar. Fascinerande värld du lever i.
Jag utgår från att ditt labila psykfall till polare (som knappast är någon "vanlig kille", vad du än försöker påstå) och hans avskum till sällskap gick till attack först, vilket är sannolikt om vi ska vara riktigt jävla ärligt mot oss själva. Jag kan visserligen ha fel, men om Herr Shakalaka och hans pöbelkompisar var de som gick till angrepp kan jag väl säga att han antagligen fick vad han förtjänade. Du vet, om man inte vill bli biten är det brutalt efterblivet att stoppa hela jävla huvudet i lejonets mun.
För övrigt är du nog det första mupphjon som kallat mig "vidrig", så jag får väl gratulera dig. Du vinner ett helt lastbilsflak med cancerbesprutade bananer.