Joppe är så fruktansvärt jävla jobbig. Och när Linnea gråter i parcermonin står han och tafsar henne i ansiktet och ska torka tårarna haha. Gillar Tobias J jävligt mycket efter att han skrek ut att Joppe var en fet gris som borde åka ut.
Emelie åkte i alla fall ut, vilket är en lättnad. Jobbig och moralpolis när hon själv känns falskast av alla. "Jag har baaara spelat med hjäärrrtat" vilken pinsam tjej, hon är den som mest har babblat om taktik och vem hon vill ha ut i hela jävla huset. Så
jävla kul när hon slogs som in i bomben för att få den dumma amuletten när det var något negativt.
Mia är fruktansvärt tråkig, hon är lika bossig och jobbig som Emelie men vinner på att ha en bögkompis. Alltså, så jävla äcklig hon är när hon ska lägga ner hela sin själ på att lägga en munkyss på Thobias i parcermonin hela tiden.
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/004/815/lol-guy.jpg
Så roligt om Niklas och Aina kör 100% nu. De är söta ihop. Hoppas att de vinner, de båda verkar vara härliga och snälla människor!
Tillägg: Produktionen verkar verkligen kämpa för kung och fosterland för att hålla det intressant, och de klarar inte ens av det. Så många tvistar och brev och krumelurer som de hittar på kan de ju inte ens spela spelet. Paow tog bort någons immunitet utan att ens veta om det. Vad bra spel?