Citat:
Ursprungligen postat av
TailgunnerJoe
Om Expressen hade hittat en moderat rikspolitiker som under anonymt konto spytt galla och hetsat mot invandrare som detta på Avpixlat så är jag nog ganska säker på att det hade varit med i artikeln som de publicerade.
Ta av med offerkoftan, jimmieboy!

Att du generaliserar och kommer med påhopp visar perfekt vilken nivå du och dina gelikar ligger på.
Fast inte särskilt förvånansvärt då Pk människor har ett enormt behov att sätta oliktänkande i nervärderande fack istället för att komma med sakliga argument och fakta.
Om du sett vad jag skrivit tidigare i tråden så kritiserar jag själva processen och tycker inte det är okej att sitta och leka pk polis och åsiktsregistrera folk.
Jasså? Var såg du dom stora nyheterna om sossegrabben som skulle skära tuttarna och vulvan av några kvinnor och äta dom, det var en näthatare som försvann väldigt snabbt från massmedia.
Nyhetsvärdet är större för massmedia när det gäller SD. Oavsett om man stödjer dom eller avskyr dom så kan man inte neka till detta.