Citat:
Ursprungligen postat av
PhilJones.
ASTON SuperStackers (Effedrin+Dmaa+Koffein+Ltyrosine+MaHuang)
Vad är den bra till? Går man ner i vikt och kan samtidigt bygga lite? Orkar man mer eller varför kallas den superstacker?
Jag vet vad effedrin, dmaa osv har för användningsområde men blir de extra bra om man köper en kapsel där allt redan är iblandat?
Vad är Ltyrosine och MaHuang? Och vad hjälper dessa?
Aldrig provat den man kan nästan gissa mig fram att effedrinet är piss som allt på marknaden så det kommer du inte känna av i mängder av 30mg. Dmaa finns jävligt billigt rent som pulver att bara ta en te sked med lite koffein tabs från kostillskottsbutik. Ltyorsine "kan öka ämnesomsättningen och ge bättre skärpa" finns även billigt på kosttillskottbutiker. Ma Huang ska vara en växt från kina som i grund och botten är till för astma och influensa etc har väll effedrin liknande effekter.
Detta är hemma gjorda saker köpa på nätet för bara en sak tjäna pengar. Du kan göra dessa både bättre och billigare själv och behöver inte vara en doktor för det
Mitt tips köp rent dmaa + koffein tabs alt en pwo och tillsätt dmaa så får du det som behövs före träning.
Nej det här hjälper dig inte gå ner i vikt finns så mycket bättre alternativ clenbuterol,sibutramin,dnp,t3 alla är minst lika safe som dessa tabletter om du använder dem rätt men 100ggr mer effektivare för fettförbränning.