Citat:
Ursprungligen postat av Cheers
Haha, ja ibland är det skönt att vara lat!
Jag vet inte något om just Orexo. Det är svårt att hänga på alla intressanta papper.
Men kolla in Eurocine med, den känns intressant med tycker jag.
Ligger faktiskt inne i Eurocine också. Ett intressant företag med bra potential. Usch det finns så många potentiella företag tycker man, som lekman.
Hade ju, efter legat likvid ett år, bestämt mig för att bara gå in i stabila tillväxtbolag. Men det blev itne riktigt så. Känns på nått sätt roligare att hänga med på börsen när man har några aktier där det händer lite eller att det finns en stor potential. Åtminstone om det går uppåt

Dock så tradar jag inte.
Låg väldigt länge inne i diamyd, sen flera år, och hade bestämt mig att följa dem hela vägen. Men fick lite kalla fötter och gick ur för ett år sen tror jag. När jag var inne i den så snackades det mycket på forumen om guld o gröna skogar när fas 3 var klar och det skulle lanseras. Har faktiskt en aning om hur det går för dom!