Ett bra ställe, hyfsat fräscht. Har kabiner med multivideo, oftast hittar du alltid ett par filmer som är mycket bra, men det blir ganska dyrt om du ska sitta länge. Vanlig porrbio finns också, med salonger och mindre bås. Bra filmer även här. Gör ett besök, tror inte du bli besviken.
Jag var en del på Blue Vision för tio år sedan eller nåt. Då var det ett helt okej ställe, väldigt centralt vid Fridhemsplan. Ganska dyrt dock, men man gör sig ju ingen helkväll där direkt.
Blue Vision...där har man ju bränt ett par tjugor i båsen haha
Finns gloryholes i bio-delen också,passa er för dom om ni inte vill ha en gubbkuk i ögat Annars kan ni ju sticka in ballen själv o se va som händer
OK ställe. Hade kortare relationer med runkbåsen där en period. Känns hyfsat fräscht. Aldrig sett några gloryholes där, men som sagt; jag hade en relation med enmanskabinerna och var nöjd med det.