Citat:
Ursprungligen postat av nattfalken
Till agent 666
Sorry...Har mer än 1 väninna som varit där.
Ingen av de är vare sig blinda, döva eller obegåvade.
Letat efter en länk som handlade om din sjuka drift att bland annat smygfilma folk.I det här fallet genom ett hål till en damtoalett.
Återkommer när jag funnit länken men spelar kanske ingen roll.
Dina vidriga alster kan var och en hitta här på FB.
Men Mikael Eklöf, Berätta nu varför du var så angelägen att vissa gäster skulle sova i vissa speciella rum!
Berätta!
Om du inte fattat det än finns det massvis med äkta historier om mig, finns ingen anledning att hitta på.
1: Du har säkert någon tjejpolare som besökt huset, i vilken roll är dock oklart, hoppas dom var snygga och var trevliga. Vad du har hört i andra eller tredje hand är bara dina egna fantasier. Puss på dig.
2: Du hittar säkert en länk men NEJ, har spelat in över 200 filmer helt öppet så några smygtagna från en toa existerar inte, finns varken lust eller vilja att spela in i smyg, det får du och polisen syssla med. Jag kör med öppna kort.
3: Mina alster är finns att köpa eller tanka ner på nätet, det var över 14 år sen vi spelade in film men OK, håll tillgodo.
4: Jag har ingen aning om varför dina väninnor fick det ena eller andra rummet, de fina gästerna fick fina rum i stora huset, andra passade bättre i en flygel eller i trädgårdsvillan.
5: Du är en fantasilös trist typ som försöker sprida ut saker som inte hänt, grotta runt bland mina vänner och bekanta så får du höra ÄKTA mycket roligare och galnare grejer. Ingen smygfilm, inget cola i stora lass, inga konstiga sponsorer. Har ingen hemlig dröm om att ta reda eller få reda på vem du är men antar att vi pippat dig nån gång och sen fick du inte vara med och leka.
Eklöf