Hmm. Jag hängde här ett tag (inte som medlem) innan jag fyllde 18. Sen glömde jag bort FB några år men jag snubblade in här igen i december 2007 och började skriva. Det var nog mest av en slump. Jag antar att det var något speciellt jag ville skriva just då men vad det var minns jag inte.
Såg min morbror vara inne på denna sida när han var hemma hos mig. Såg att det fanns en porrdel här när han bläddrade runt. Sedan några dagar senare behövde jag runkmaterial då gick jag in här. Sedan fastnade jag.
Gamla UE forumet. Som jag hittade av en ren slump när jag satt och googlade runt innan jag visste det fanns en samlingspunkt för det... Innan dess hängde jag bara på elfte våningen.
__________________
Senast redigerad av You better run 2009-02-22 kl. 23:09.
Jag har hängt en del på flashback och läst en massa trådar i ett par år innan jag till slut reggade mig i juni förra året. Fast jag började inte skriva i trådar förrän på hösten samma år, när jag upptäckte den stora tråden om att vara white trash.