Citat:
Ursprungligen postat av blodbad
Jag tycker också att arabiska tjejer är snygga, ingen aning varför jag som svensk gillar dom, men det är väl den exotiska skönheten som dom har som jag gillar. Man kan ju inte låta bli att titta på arabiska tjejer när man ser dom på stan !!
Dee är kurd elller turk om jag minns rätt, hon är väldigt snygg, jag har varit på E-type konsert och då är det nästan bara Dee man står och tittar på !!
Meral är också okej, jag gillade henne i Baren, men numera verkar hon lite konstig !?
Meral har väl alltid varit konstig???
Dee ÄR Kurd.
Om man nu gillar arabiska och turkiskatjejer och andra mörka skönheter så måste jag bo i paradiset... Bor i ett område som har 5% svenskar, resten är Iranier, irakier, saudier, libaneser, bosnier, albaner, andra juggar, greker osv... Är för övrigt sedan sex år tillbaka samboende med en Grekinna och har ett barn med henne.