Citat:
Ursprungligen postat av Birgit61
Du Danny! Bodde i Gambia i somras. Flög ner reguljärt (5 papp!) och hyrde en villa en månad. (4 papp!) Skaffade sedan 3 brudar, en att laga mat, en för disk o städ och den tredje för könsligt umgänge. Inga gatuhoror. Fick utmärkt käk, alltid rena kläder, och nuppade 1-2 ggr om dagen. (Viagra är receptfritt där). Total kostnad ca 20 tusen. Avdrag för mat, sprit osv 8000, resa 5000. Återstår knulla: 7000. Räkna ut det per dag och gång du. Problem? Ja ,gav tjejen min mail. Bombar mig numera! Men hennes bomber!
hehe najs men lite offtopic...
I rosen finns en silvrig bil med en blond tjej och en tjej som är brunett. Rätt unga och mycket snygga.vet nån nått om dessa? hört att dom tar 3k och är "lyxhoror" dom står alltid till höger om rondellen en silvrig bil med typ XCV 037 på reg skylten.
nån som har info om dessa?
Kan berätta att jag var i rosen i helgen och fick nummret till en svensk äldre dam som sålde sexuella tjänster för endast 500 i timman. mycket attraktiv milf