Citat:
Ursprungligen postat av Troian
Att man inte kan stava behöver ju inte betyda att man är utvecklingsstörd, kan ju vara en vanlig dyslektiker. Att trots stavfel få godkänt är ju inte omöjligt, även om det blir en hel del röda understrykningar.
Som någon sagt så tror jag dock inte att killen har examen. Han är alldeles för skrytsam för att undvika att nämna det.
Jo förvisso kan han vara dyslektiker, det har du rätt i. Han kan ha klarat sig tack vare Word kanske. Han har för bövelsen stavfel i nästan varje mening ju vad gäller dagboken osv. Fattar inte om han blivit exad med sådana texter. Herrejisses.
Sedan blir det ju förstås inte heller bättre av att det han skriver lyser av ångest och depression. Sweet jiiiisus, tur att hans kooperativ troligtvis läggs i malpåse nu