Ian Gillan har ju själv berättat att han satt på en brud på scenen. Under en flygel som dom inte fick flytta som stog på scenen så dom hade täckt över det med tyg. Så när Blackmore o Lord drog i gång o solade loss på scenen kröp han ner under flygeln o hade sex med nån trevlig tjej. Så iväg med er o köp nån live skiva med Deep Purple från början av 70 talet. Så har ni några solos ni kan pippa under.
Olika former av hårdrock i all ära. Det kan säkert fungera för de som gillar sådant. För mig skall det till rejälare doningar, och framför allt porrigare, för att den rätta "kuken i fittan" stämningen skall infinna sig. http://rapidshare.de/files/22043517/Electric_Soul_-_X_.mp3.html
Det är egentligen så inte min musiksmak men faktum är att - håll i hatten - Britney Spears skiva "In the zone" är rätt så porrig! Ta bara denna textraden i låten "Breath on me" :
"Oh it´s so hot and I need some air,
and boy don´t stop cause I´m halfway there.
It's not complicated, we're just syncopated
We can read each other's minds.
One love united, two bodies synchronizing
Don't even need to touch me Baby, just Breathe on me...."