Citat:
Ursprungligen postat av infidel
I USA så är 50% av befolkningen ickevita. Tror inte det är något bra ställe att flytta till.
i usa blandar sig inte raser och de andra raserna bor inte med den vita rasen.
i vissa områden så finns det knappt svarta o hispanic och om det gör det så är det en hårt arbetande sådan.
inte som i sverige där vi bara har skit blattar som inga andra länder vill ta emot utan utblildning.
för att flytta till usa krävs du har minst universitesutblildning eller driver ett seriöst företag en längre tid, i båda fallen måste det va nåt som usa behöver.
man KAN alltså inte försöra sina papper anställa en flykting smugglare o flytta dit o sen sitta o ljuga man e ingenjör o få uppehållstillsånd som vi gör
i usa har dom problem med massa illigala invandrare från syd o central amerika men dom vistas inte där legalt och har varken rätt till vård eller bistånd så dom kommer aldrig bli din granne.