2008-03-02, 02:26
  #409
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av mattep74
Jag blev av med oskulden i nådens år 2008, som 33,5 år. En tjej jag träffade via internet och som erbjöd sig ta min oskuld.

Tog mig runt 15 - 20 min att komma och det sved som tusan på slutet när hon runkade mig för att komma och kuken var svullen och kändes som när man tagit bedövning i runt 12h.Sexet var inte som jag drömt om när jag haft sexdrömmar, ingen våt omfamning, så vi kan ju ha missat en del på förspelsfronten.



erbjöd sig? Hur menar du? Sökte du henne enbart för att få det gjort och talade om det för henne dessutom? "Hej, vill du ta min oskuld?"
Hur kommer det sig att det inte skedde innan. 33 år är ganska sent.
Citera
2008-03-02, 05:11
  #410
Medlem
Philemon046s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av ThePuppetMaster
Jag stoppade in pilleknarken i en kvinna.
Fan vad orginellt.
Citera
2008-03-02, 05:30
  #411
Medlem
Genious Brothers avatar
När man var 14,vild och kär. Och inte klagar jag.
Citera
2008-03-02, 17:19
  #412
Medlem
15, hemmafest, full så satan båda två, aldrig sett henne före eller efter, inte ens säker på namnet.
Citera
2008-03-02, 19:12
  #413
Bannlyst
Hemma i vardagsrummet innan jag flyttat hemifrån, mitt på dan. Det var sommar, vi hade adidaskortisar på oss och mina föräldrar var ute på promenad. Vi började hångla och vi grävde i varandras brallor, sen var det bara att vika byxorna åt sidan och sen var det klart. Vått som satan...
Tre juck så var det över, haha.
Citera
2008-03-02, 20:29
  #414
Medlem
OggeOJs avatar
Klassens lössläppta tjej fick upp ögonen för mig under en vecka. Jävlar vilken vecka... Ångrar det i efterhand då hon var en jävla hora.
Citera
2008-03-03, 12:55
  #415
Medlem
Kosstaskens avatar
Jag var 18, tjejen var 15.
Skedde hemma hos en polare på fest, två pers låg däckade i rummet där vi gökade.

Jag var skitfull så jag kom aldrig.
Citera
2008-03-03, 13:12
  #416
Medlem
Ragge86s avatar
16 år Nykter piren på gotland med en tjej från jönköping
tre juck och en suck stilen.
Citera
2008-03-03, 13:53
  #417
Medlem
16 år och lyckats komma in på krogen och där hittade jag en tjej som var ungefär lika redlöst berusad som mig så det var lika bra att ha sex på en skabbig toa. När vi var klara hade stället stängt och personalen stod och applåderade när vi kom ut

Men första sexupplevelsen var dock en avsugning året innan, jag 15 och hon 19 :O Då var man häftig i skolan dagen efter
Citera
2008-03-03, 14:32
  #418
Medlem
dictionarys avatar
Det hände samma vecka som jag fyllde 15. Jag var aspackad och ensam tjej på en fest med bara massa killar som var 1-4 år äldre än mig. Nån kille jag inte kände så väl började stöta på mig, och jag tänkte inte så mycket utan lät det bara hända. Var livrädd för att vara "sist i hela världen" att bli av med oskulden.

Han var nog sjukt osäker med försökte spela tuff och erfaren inför mig, han hade nog inte riktigt koll på vad som är skönt för tjejer. Har knappt några minnen från händelsen men det var knappt något förspel, och min insats var under all kritik eftersom jag var halvt däckad. Jag blödde inte eller så, kändes inte så mycket alls. Ingen aning om hur lång tid det tog, men det gick nog rätt fort.

Innan jag blev av med oskulden hade jag någon slags naiv inställning om att sex automatiskt skulle vara skönt bara för att det var sex, och eftersom onani är schysst. Den illusionen försvann efter min debut.
Citera
2008-03-03, 22:10
  #419
Medlem
Jag hade precis blivit 16 år när jag hade sex för första gången. Jag var nykter, det gjorde ont, det var pinsamt och det var tråkigt. Ha ha, hade så fruktansvärt dåligt självförtroende och kände mig såå smutsigt när vi var klara.
Citera
2008-03-04, 01:53
  #420
Medlem
Fisners avatar
"In, ut, sprut - slut"
Beskriver väll det ganska bra.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in