2008-01-24, 10:44
  #265
Medlem
Da3DaLuZs avatar
Första riktiga försöket var med en flickvän när jag var 14. Det gick åt helvete, jag var hård som ett järnspett, men tjejen i fråga hade trängselavgift, det gick helt enkelt inte. Hon kved av smärta, jag likaså, efter 45 minuters ihärdigt tryckande, smek och slick så gav vi upp. Höll inte så länge efter det.

När jag väl lyckades var 2 år senare, i mitt första långa förhållande. Vi hade testat några gånger vid den här tidpunkten, men hade alltid fått någon form av problem. För små kondomer 2 ggr, stenkåt och full en gång, men där tog det stopp när vi kom på att ingen hade någon kondom. 7st 16åringar och ingen som hade en kondom kändes smått surrealistiskt. Hur som helst.

En vacker dag i soliga maj... Nej, inte egentligen. Det var en vanlig sommardag, vi hade varit ute och spelat badminton, dåligt kan jag tillägga, vi gick in för att duscha, svettiga och goa tack vare den tropiska värmen och luftfuktigheten. När vi väl står där i duschen får jag för mig att jag ska slicka henne, sagt och gjort, ner på knä och slicka för kung och fosterland. Efter några minuter väser hon "Knulla mig nu!" Visst tänker jag, ställer mig upp, tar ett rejält grepp om hennes höfter och trycker staken i botten. Efter runt 1 minut eller så är jag färdig, och skjuter satsen på duschdraperiet. Blev en vacker fläck, vet inte om den någonsin gick bort...

Var en trevlig upplevelse, helt klart.
Citera
2008-01-24, 12:22
  #266
Medlem
ozones avatar
Jag var ganska sen att bli av med min oskuld. Det var i November exakt en månad innan jag skulle fylla 18 år med en två årgångar yngre tjej. Jag minns att jag under alla år, sedan jag var 14 år har ljugit för alla kompisar att jag hade haft sex med ett flertalet tjejer.

Så under denna tid hade hade samvetet plågat mig länge tills den dagen då jag träffade denna tjej, jag ville bara slippa ljuga för folk. Så denna tjej var ganska ful, men vad fasen tänkte jag.. hon har ju en fitta så kör på bara. Så jag började bjuda hem henne, jag tog steg för steg. Började med en kram, sen nästa dag en kyss och tredje dagen satt jag på henne. Självklart skämmdes jag även över min oskuld inför henne, så jag sa att jag hade haft sex ett par hundra gånger i ett stadigt förhållande. Även att jag var tillsammans med denna tjej i drygt 1,5 år och under hela tiden ljög jag över hur många jag legat med.

Men iaf tillbaka till sexet, den tredje dagen låg vi hemma hos mig. Jag frågade om vi skulle ha sex, hon sa ja och om jag hade en kondom. Nej sa jag och hon sa att hon hade själv en i fickan, hon gick och hämtade denna och jag öppnade den.

Och nu till det pinsamma, jag som hade legat med så många brudar kunde inte ens få på en kondom så jag drog en ursäkt att det var länge sedan jag använde kondom och då sa hon att hon käkade p-piller. Efter detta försökte jag penentrera henne, vilket inte gick så bra då jag inte visste vart hålet var. Kuken gick ju ner av prestations ångesten, så denna kväll blev det inget knullande. Men senare under natten mot den fjärde dagen så lyckades jag och Nu var jag inte längre oskuld!

Följande 1,5 år vi var tillsammans så hittade jag på olika personer jag varit tillsammans med, tre namn: Jenny, Zvetlana och Sanna. Den sista hade jag varit ihop med i 1 år sa jag.

När det tog slut efter 1,5 år så ville jag kompensera alla lögner genom åren, så jag låg runt med 13 tjejer på drygt 8 månader så jag kunde säga till polarna att jag legat med massa tjejer utan att behöva ljuga om saken.

Nu idag är jag inne på min 14:e tjej som jag har varit tillsammans med i ungefär 10 månader. För henne har jag varit 100% ärlig och inte ljugit om något, vilket känns bra jobbigt att ha massa lögner på sina axlar, patetiskt jag vet.
Citera
2008-01-24, 14:58
  #267
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Da3DaLuZ
Det gick åt helvete, jag var hård som ett järnspett, men tjejen i fråga hade trängselavgift, det gick helt enkelt inte.

Signaturmaterial
Citera
2008-01-24, 18:26
  #268
Medlem
Sickboys avatar
För att göra en lång historia kort. Jag var 15 och nervös, hon var 18 och min halvsyster. Det var skönt men jag kom alldeles för fort.
Citera
2008-01-24, 18:28
  #269
Medlem
NewDeers avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Sickboy
För att göra en lång historia kort. Jag var 15 och nervös, hon var 18 och min halvsyster. Det var skönt men jag kom alldeles för fort.



Du menar väl styvsyster hoppas jag?
Citera
2008-01-24, 18:52
  #270
Medlem
lovejoys avatar
Hade snott (?) en kompis kille under sommaren och vi sågs en hel del. Han hade lgh inne i stan och vi träffades ofta. Efter en del hångel blev det till att få ligga på riktigt. Han var avancerad och jag sade inte nej till ngt. Sexet var OK men inte bra. Lite tråkigt med tanke på att han var 35. Jag var nästan 17. När pappa fick reda på att jag träffade honom blev det tvärstopp. Är ganska glad för det idag.
Citera
2008-01-24, 18:53
  #271
Medlem
Sickboys avatar
Citat:
Ursprungligen postat av NewDeer


Du menar väl styvsyster hoppas jag?

Nej, halvsyster, vi har samma farsa.
Citera
2008-01-24, 19:18
  #272
Medlem
Kid Currys avatar
Ja, ingen kan ju skylla dig för att inte göra skäl för namnet iallafall. Får man fråga varför i helvete?
Citera
2008-01-24, 19:19
  #273
Medlem
hyperaktivtbarns avatar
Jag kommer ihåg det som om det var igår!
Var 14 år gammal, hade träffat tjejen några gånger innan.
Vi satt och hånglade i min soffa och man ville ju ned och pilla lite.
Hade halva handen nere i byxorna när hon drog bort handen.
Jag frågade vad som var fel och hon berättade att hon inte var rakad
Jag blev ju självklart ledsen eftersom man hade ju aldrig haft handen där nere innan. Kommer ihåg att vi flyttade oss till sängen. Då ringer min kompis och undrar om jag är av med oskulden än, jag svarar nej och då säger han att jag ska av med kläderna och in med den.. Tjejen frågar sedan vad min vän sa och jag ärligt: Av med kläderna och in med den. Då sa hon att jag skulle göra det. Så jag sliter av henens kläder och kämpar hur länge som helst för att få in den. Var nog ett av de sämsta sexen jag haft. Men vad kan man förvänta sig?
__________________
Senast redigerad av hyperaktivtbarn 2008-01-24 kl. 19:21.
Citera
2008-01-24, 19:45
  #274
Medlem
Kokettes avatar
Jag var 14 och jättekär i min killkompis som efter en fest skulle sova hos mig, han hade sex med mig, jag bet ihop och kollade på starwars, lång tid tog det och tråkigt var det men vi blev tillsammans och det varade ett år.
Citera
2008-01-24, 19:53
  #275
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Sickboy
Nej, halvsyster, vi har samma farsa.


EW!
Citera
2008-01-24, 20:05
  #276
Medlem
Hoegbergs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Fnutten
EW!

Men det är lagligt, så passa på du också!
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in