2011-09-21, 22:13
  #2065
Medlem
Nehtilea.s avatar
Jag var 14 år, han 16 år. Min pojkvän (som jag träffade i WoW ) kom hem till mig. Vi hade varit tillsammans i drygt en månad och så lade vi oss i min pappas säng och det var mysigt. Jag kommer ihåg att jag gick ner på toa efteråt och tänkte typ "åh shit nu är jag inte oskuld längre "
Citera
2011-09-21, 22:47
  #2066
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Nehtilea.
Jag var 14 år, han 16 år. Min pojkvän (som jag träffade i WoW ) kom hem till mig. Vi hade varit tillsammans i drygt en månad och så lade vi oss i min pappas säng och det var mysigt. Jag kommer ihåg att jag gick ner på toa efteråt och tänkte typ "åh shit nu är jag inte oskuld längre "



Bruten förpackning. hehe

På tal om föräldrars säng så träffade jag en tjej vid 13 års ålder, visade sig vara min polares syster, vi lade oss i mina föräldrars säng och där hände det. Blev lagom populär efter det och fick stryk efteråt, 1 vecka senare var allt glömt, iallafall gjorde han det.

Citera
2011-09-22, 14:29
  #2067
Medlem
Jag var tretton och han 15. Det bara hände, kommer knapt ihåg något alls förutom att jag blödde och hade jätteont efteråt OCH hans gula frottékalsonger.(80-talet) Det blev bättre sen när vi varit tillsammans ett tag men föredrog hångel i tonåren faktiskt.
Citera
2011-09-22, 18:35
  #2068
Bannlyst
Jag pumpade din mamma doggystyle

Skämt åsido, hade sex med någon hora som jag raggade upp på en lördagsfest när man var 15.
Citera
2011-09-22, 19:13
  #2069
Medlem
En tjej som var hyfast snygg, hemma hos henne. jag slickade henne och allt sen när jag kör så ligger hon bara i sängen som en död person. slutade med att jag fick henne att runka av mig
Citera
2011-09-22, 20:06
  #2070
Medlem
Jag var 16, han var 17. Jag ville hålla mig tills efter giftermål, så vi "förlovade" oss.
Efter, vad som kändes som flera månaders tjat från hans sida, så gjorde vi det. Var inte alls skönt, bara obehagligt.
Har dock fortf. kvar ringen, lol. Ett litet minne från min tid som naiv
Citera
2011-09-22, 20:10
  #2071
Medlem
Minns ej vem den tjejen var. Var för packad för att minas
Men det var efter en fest iallafall, när jag var 16.
Citera
2011-09-22, 20:14
  #2072
Medlem
jag vaknade på morgonen bakfull och tjejen red på mig
Citera
2011-09-26, 20:15
  #2073
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av phish1976
jag vaknade på morgonen bakfull och tjejen red på mig
Like a true BAUWSS

Själv så var det på en fest ( ) , hade visst sagts att man gått in på toa med nåt skåp.
Därefter var det med min nuvarande flickvän.
Citera
2011-09-29, 03:04
  #2074
Medlem
Utomhus, 23.00, på en gräsmatta bakom en en mataffär. Ångrar INGET Fast jag hade ont i ryggen i 2 veckor efteråt... Worth it!
Citera
2011-09-29, 18:17
  #2075
Medlem
MrSmurfAlots avatar
Haha, efter läst ett flertal inlägg och skrattat rätt mycket åt flera är man ju tvungen att bidra med historian om min egna första gång.

Tror att jag var 18 år kan ha varit till och med 19. Var rätt så osäker i den åldern fortfarande och en jävligt bestämd tjej som var ett år äldre mig hade ett litet "crush" på mig. En kväll efter krogen tog hon mig hem till sig och man tyckte ju att vid den åldern är det dags att tappa oskulden redan. Hon visste inte att jag var oskuld dock.
Trodde att jag skulle komma så fort jag la kuken i henne men till min förvåning kunde jag inte få den upp ordentligt ens, den var halvt slak hela tiden och vi båda tröttnade lite på det så vi bestämde oss för att sova istället.
Morgonen där på full med självförtroende tänker jag att "nu fan! jag kommer ju hålla hur länge som helst, jag fick ju inte ens upp den igår natt" utan kondom sätter vi igång och efter 5-10 juck så var allting över. Kuken började slakna igen och jag skämdes så att jag inte ens vågade säga att jag kom utan klagade på att den vill inte stå idag heller Hon märkte ju att jag hade kommit dock på en liten stund när sperma började rinna ur fittan. Hon gick och tvätta sig, jag gick ut och rökte en cigg och så som man skämdes visste jag inte ifall jag borde hoppa ner från balkongen eller gå tillbaka in

Ingen romantiskt historia, bara pinsamt! Ändå var jag stolt över att jag hade förlorat oskulden
Citera
2011-10-02, 22:53
  #2076
Medlem
Den här tråden är bara för rolig alltså men ska bidra med min historia.
Var 20 år gammal och hade börjat förlika mig med tanken att jag skulle vara tvungen att förlora min oskuld till en hora i Amsterdam. Hade till och med gjort ett "bet" med mig själv att om jag inte hade förlorat oskulden innan jag fyllde 21 skulle jag fara ned till Amsterdam och få det bortgjort.

Var på nation där jag träffar en tre-fyra år äldre kursare som av någon outgrundlig anledning verkar glad att se mig. Jag tänker att det här får jag inte sabba utan frågar om hon vill med o köpa någonting att dricka vilket hon vill. Hon drar därefter in mig på dansgolvet där vi står och hånglar hur jävla länge som helst. När nationen sedan stängde for vi hem till en av hennes polare som bodde i närheten och som av någon konstig anledning inte var hemma. Där påbörjas undertecknads första akt.
Akten blev helt misslyckad. Fick knappt upp den, lyckades inte komma. Tror akten var över efter typ fem minuter. Kommer ihåg att jag undrade hur fan man skulle göra för att inte "kuka ur" hela jävla tiden när man var inne i fittan. Det var även hon som "satte tillbaka" kuken .
Allt som allt tror jag dock inte att hon misstänkte att jag var oskuld eftersom jag som brukligt var redigt jävla berusad.

Det tragiska är att jag blev kär i tjejen efter det här innan jag efter en månad insåg hur jävla löjlig jag var. Kan berätta att efter den här tjejen fick jag ligga betydligt mer. Fick ligga med hela 3 (!!!!) tjejer till den terminen.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in