Citat:
Ursprungligen postat av DrNobody
Varför kommenterar ingen mina bilder
Har många fler bilder, men man blir ju inte motiverad till att posta här

Jag tyckte lite synd om dig gubben så jag får väll agera den barmhärtige samariten.
Du har säkert märkt att denna tråd har tagits över av fotofilister som hellre sitter och briljerar med sina kunskaper om hur man fotar bäst. Jag är för fina kort, jag också, men någon måtta får det fan vara.
Över till ditt kort.
Jag utgår ifrån att du bor i staterna, eller hur? Har du ett "medical marijuana card" eller vad dom kallar det? Fett med nice i så fall, som ungdomarna här hemma skulle sagt.
Jag gillar din lilla låda, har en liknande själv, dock ej med ditt innehåll.
BlackBerry? Det vattnas i munnen på mig, även om jag aldrig har testat den sorten. Har den "bärig" smak eller lukt? eller båda kanske? Och inte minst, hur är ruset?
Tappa inte modet gubben, lägg in fler kort du, det kommer att komma kommentarer, jag lovar. Bry dig heller inte om alla dessa "Bingo Rimer wannabees" som sitter och klagar på alla andras foton.
Do your thing.