Citat:
Ursprungligen postat av
AKKo-Itachi
Vilken potentiell skada skulle det vara? På vilket sätt står Sverige inför en osäker framtid och på vilket sätt rättfärdigar det att inte följa praxis?
Han har blivit invald av människor som har röstat på honom, ska hans riksdagsplats tas ifrån honom då? Den potentiella skadan av att nedmontera demokratin för att en neger blivit invald är större än den skada han kan åstadkomma på egenhand. Ni SD:are är fan cp-störda.
Man undrar hur ni luftskallar egentligen har lyckats bli så verklighetsfrånvända och hjärntvättade. Ser man inte olämpligheten i att den där vingmuttern ska sitta i riksdagen är man totalt förvirrad..
Med din otroligt fina avslutning om att SD:are är cp-störda, så antar man att du menar att alla som inte tycker att den där sopan ska leva lyxliv på skattebetalarnas pengar röstar på SD. Vilken analys..
Skulle vara intressant att låta dig genomgå ett intelligenstest..