Ganska korkat gjort..
Om en person har våldtagit eller skadat någon i ens familj ordentligt så självklart så är en semester på ett par år inget som man anser vara tillräcklig rättvisa..
Om ens dotter våltas av en eller flera så självklart så bör man se till att dom alla får men för livet och varje gång de skall gå på dass så får de be någon om hjälp för de kan inte ens torka sig i röven själva längre..
Men att ge sig på någons bil och sen gå och bråka med våltäcksmannens syskon är helt genom korkat lite pundar fason eller nåt..
Om ens går på en familjemedlem och klagar på att någon i deras familj är polisanmäld för en våldtäckt så kommer de förmodligen försvara sin familjemedlem och säga att flickan ljuger..
En diskussion som bara kommer urarta som är totalt meningslös enklare vänta ut fanskapet tills det dyker upp och ta med dom nån stans där man kan lägga duktigt med tid för att se till att dom lider