2026-10-04, 09:46
  #169
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Neksnor
Ska det tolkas som att du, som är äldre, fortfarande tänder på ca 14-åringar?

Jag, som också är äldre, slutade tända på 14-åringar ungefär när jag var 16 om jag minns rätt och sedan dess har jag mer mindre konstant tänt på äldre kvinnor (jag är en sådan där hemsk person med penis) samtidigt som undre åldersgräns rör sig uppåt, fast långsammare än till ålder. Så det ålderspann som jag tänder på har hela tiden blivit större.

Inte 14-åringar, men självklart finner jag många 18-30 åringar sjukt mycket attraktivare än äldre kvinnor. Fastare kropp, hy, ja, allt! Det är ingen slump att i stort sett alla rika män/kändisar har betydligt mycket yngre tjejer. Tycker man att yngre kvinnor som är i sin prime inte är sexigare än 30 plussare, vars kroppar har förfallit efter exempelvis graviditeter så är man bra avvikande. Jag tror inte ens att jag hade kunnat få upp den med majoriteten kvinnor jag ser som är 35+.
Citera
2026-10-06, 20:31
  #170
Medlem
Tidsresenarens avatar
Konstig trådstart, men hade varit mer intressant om du ställde frågan till kvinnor. De får färre alternativ med åldern, medan det för män ofta är det motsatta scenariot.

Är också 40+ men har inte märkt av något dalande intresse från kvinnofolket, oavsett om det är en tonåring eller kärring.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in