2026-08-06, 11:56
  #25
Avstängd
JojoRabbits avatar
Nu ställer sig också Tucker Carlson in sig i ledet och anklagar Marocko för att gå ärenden åt det judiska makt imperiet, israel. https://www.youtube.com/watch?v=jhKlS80oi5w
Riktigt otäckt om Spanien skulle falla, då släpps de judeo-koshiska satanistdyrkarna fria i Europa och vi tvingas bli förslavade åt de demoniska talmudiska ritualerna efter den sionistiska världsorningen. Sådan ondska går inte ens att förstå, men det är en kamp mellan gott och ont, gamla ärorika Europa mot onskans judeo-imperium!
Citera
2026-08-07, 12:50
  #26
Avstängd
JojoRabbits avatar
Nu rapporterar även Kina att Israelisk judiska Mossad är inblandat. Vilket bekräftar att blott en vit kristen påläst influencer kan dechiffrera israels lömska metoder till judisk-terror-herraväldet!

https://x.com/realtoriabrooke/status/2085572561333543201?s=20

Och såklart frihetliga Friatider är först på bollen i svensk media med det:
https://www.friatider.se/kinas-teori-israel-bakom-stormningen-av-ceuta
Citera
2026-08-08, 09:39
  #27
Medlem
Här framgår det att det hela organiseras med hjälp av Whats App och sociala medier:

https://www.expressen.se/nyheter/varlden/100-dog-uppmanas-korsa-gransen-pa-nytt/

Artikeln är väldigt osammanhängande men innehåller intressant information:

"Trots att alla som tog sig över gränsen tvingats återvända sprids liknande uppgifter på nytt. Flera marockanska medier rapporterar att konton på sociala medier uppmuntrar fler att försöka ta sig över gränsen igen.

De uppmanas att gå med i stängda WhatsApp-chattar där det skrivs att man kan immigrera till Spanien och få jobb där."

Mike Benz har pratat länge om hur USAID och olika Soros-nätverk jobbar på detta sätt - att åstadkomma kaos och "regime change" med hjälp av att hetsa unga fattiga män i Nordafrika och MÖ med hjälp av sociala medier.
Citera
2026-08-08, 10:27
  #28
Medlem
MrMarios avatar
Låter som en vanlig antisemitisk vanföreställning.
Otroligt hur nazister och kommunister inbillat sig att pyttelandet Israel, med drygt 6M invånare, styr och ställer hela jordklotet.

Invasionen av marckaner till Ceuta beror på två ting; påverkansoperation från Marocko, och Spanska socialistregimens slappa migrationslagar.
Citera
  • 2
  • 3

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in