Citat:
Ursprungligen postat av
Egna-tankar
Blir så trött på idioter som påstår att Sverige styrs av Israel. Och hur fan skulle Israel kunna offra
oss för att uppnå
sina mål?
Citat:
Ursprungligen postat av
Do1ores
I brist på en bättre poetisk ansats kan jag torrt säga att det garanterat står något om detta i Epstein-dokumenten. 
Att döma av de ynka 2% av filerna som hittills släppts, finns det starka skäl att tro att resten innehåller allt. Precis allt. Även om detta.
Med andra ord - du
gissar att det står i Epstein-dokumenten att judar sålde ut sitt eget folk till att torteras, svältas och brännas i ugnar under nazisterna?
Fantastiskt! Vilken analytisk slutledningsförmåga! Tänk vad en domstol skulle bli imponerad om du la fram detta "bevis" i en rättegång!
Har du något att säga om Israels och USA:s anfall på Iran? Troligen inte, för du är nog mer intresserad av att sprida konspirationsteorier om judarna och Israel än att diskutera ett krig som just nu riskerar att sätta Mellanöstern i brand?