99% av gängkriminella i Eskilstuna har ursprung i MENA och övriga Afrika. Så hur kommer det sig att massa suedis är häktade? Haha aina skiter i oss babbar och plockar bara svenskarna? Vad är detta då?
Ledaren är inte svensk, typ iranier eller liknande
Behövs en enkel mogenhetsexamen. Konfirmation, kalla det vad du vill. Blodsmak i munnen, att nu är det min stund i livet. Sen läroverk, sjömansskola eller lantbruksskola. Militärtjänst, Eller bara ut på jobb direkt, inte hålla på och festa runt och bråka.
"Jag hade bara pistolen i handskfacket" heter det. "jag tog bara emot paketet". Nu sitter de i finkan och slösat bort sin ungdom. Inte konstigt att födelsetalen sjunker!
Men finnarna slogs gata för gata, kvarter för kvarter, under inbördeskriget, då kan vi med. Få bort den här jävla skiten.