Citat:
Ursprungligen postat av
Kirk03Lind
Vad ska jag göra där? Har inget att prata ut om direkt.
Har ni gått till en psykolog? Är det normalt okej att kalla någon för CP-skadad, efterbliven, mentalt handikapp och allt sånt som nu har kallat mig för?
Hur skulle det bli och påverkas om jag skulle säga allt som ni har kallat mig för till er? Inget som ni bryr er och rycker på axlarna? Är det så ni tänker när ni vill lägga till en lite "krydda" i meningen? Har du ens sett något av vad ni kallar mig för? Vad kallat jag er för något och hur ofta?
Ja, jag har pratat med en psykolog.
Man kan gå till psykologer av olika anledningar, att få hjälp med sitt bristande konsekvenstänk tex.
Mig veterligen har jag aldrig kallat dig för CP, eller något av det, förutom möjligtvis en gång när jag sa att om Beckomberga hade varit öppet hade du bott där.
Att folk kallar dig för saker får stå för dom som gör det, en psykolog hade kunnat hjälpa dig med det också.
En psykolog hade också mest troligen sagt åt dig att sluta svara i tråden eftersom du uppenbarligen inte mår bra av att vistas här