Citat:
Ursprungligen postat av
Bibs
Kan jo godt være at JAH fortalte M*rtine noe om at KØS knuste fjeset på eksdama si, slik noen foreslo her. Det rimer litt.
Ja det kan være. Men jeg satt å tenkte litt andre baner nå etter all ny info...
Kan det være at KØS var sykelig sjalu over at hans samboer og JAH har vært ilag, og deretter setter fyr på bobilen... Godt mulig at JAH har tråkket litt i salaten ved å prøve seg på henne imens hun og KØS var sammen eller advare henne om at hun er i et usunt forhold nå basert på tidligere hendelser🤷♀️. Senere "bestiller" JAH forsikringssvindel på den ene bilen og de som gjør det gnir seg i hendene for da kan de få/presse ham for penger etterpå. Men planen går ikke som de hadde tenkt og JAH viser at han er villig til å gå videre med det - dermed kommer T*ster Jon*s frem.
Når da gjeng nr1 med bilbrennerene og gjeng nr2 med KØS samles for felles person å hate så eskalerer det i mer hat og flere branner og hærværk. I tillegg skylder noen av dem penger til KØS og har sikkert fått mulighet til å slette gjelden hvis de tar JAH av dage.
Er det så "enkelt" som dette?