2025-09-07, 11:48
  #56161
Medlem
Hahaha gädda #668 var något nytt. Hans lägenhetsvisning gav det gamla programmet "MTV Cribs" ett nytt ansikte. X box series x, mediaspelare, feta fåtöljer som kan fällas ner och massa filmer.
Det var helt klart hans underhållningsutrustning som var själva kronjuvelen i hans hem, men han hade iallafall en "grym" riskokare, toaster och nymålade väggar i hallen.

Om man bortser från Xboxen så hade filmen kunnat varit 20 år gammal.

Man fick nästan känslan av att det var en gammal polare som han ville bjuda över och ha en riktigt grabbkväll med gaming och bärs.

Ingen vidare fallhöjd på detta socialfall.
__________________
Senast redigerad av korvstofft 2025-09-07 kl. 12:04.
Citera
2025-09-07, 12:57
  #56162
Avstängd
Wotans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Protonic75
Extremt dysfunktionell och obehaglig individ.

Verkar så, även om en kvinna som slår ner män är lite imponerande. Synd att miffot inte kan hålla sig till jämnåriga fittslickare. Är hon adopterad, eller är mamman utlänning?
Citera
2025-09-07, 13:29
  #56163
Medlem
Gerhardts avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Wotan
Verkar så, även om en kvinna som slår ner män är lite imponerande. Synd att miffot inte kan hålla sig till jämnåriga fittslickare. Är hon adopterad, eller är mamman utlänning?

Mamman är enligt obekräftade rykten numera henoms pappa efter att ha genomgått en självsuggererande transition.
Citera
2025-09-07, 13:52
  #56164
Medlem
Kaerringbenzos avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Kaerringbenzo
Fan du är riktigt jävla skarp. Funderat på att bli dataanalytiker? Briljant.
Jag missade helt hans budget biosystem och dvd-skivor (då han enligt sig själv inte har råd med Netflix).
Ett under att han är singel. VILKEN mogen, vacker, charmerande kvinna hade INTE velat åka hem till honom för en mysdejt med levande ljus (&#128525 ica basic tacos, lira Xbox I reclinerstolen och bli knullad i följande ställningar;

1. Stående
2. Liggande
3. Sidledes
4. Liggande sidledes
5. Upp och ner


Citat:
Ursprungligen postat av ColaKex
Gädda 668 framstår verkligen som en riktig jävla nolla. Sjukpensionär my ass! Sover halva dagarna och sitter sedan hemma och käkar hämtpizza och spelar tvspel in på småtimmarna.

Kamma till dig för fan och skaffa en sysselsättning istället för att leva som en parasit! Den där lönnfeta skalliga gubben tror alltså på fullt allvar att hans utseende och leverne skulle imponera på en 14-årig tjej? Patetiskt....

Vart skrev/sa han att han var sjukpensionär? Hur kan han vara sjukpensionär när han inte är sjuk och dessutom i arbetsför ålder? Om man kan spela datorspel 6 timmar om dagen, träna på gym och grooma barn så kan man DEFINITIVt också jobba..har han diagnoser?
Citera
2025-09-07, 14:18
  #56165
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Kaerringbenzo
Vart skrev/sa han att han var sjukpensionär? Hur kan han vara sjukpensionär när han inte är sjuk och dessutom i arbetsför ålder? Om man kan spela datorspel 6 timmar om dagen, träna på gym och grooma barn så kan man DEFINITIVt också jobba..har han diagnoser?
Han skriver om det i chatten ett par gånger!
Citera
2025-09-07, 14:31
  #56166
Medlem
LudvigSigurdDavids avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Dalulven
Men tusan också ...

En mysig lya med alla finesser. Vältränad var han också. Varför går han inte för något äldre tjejer istället?

Det är ju inte omöjligt att träffa nån i åldern typ 30-35. Runt 20 med kanske, om man har en väldig tur.
Nej han är inte vältränad, men du kanske var ironisk. Jag sätter en tunna bajs på att läkare sagt till honom att han ska ge fan i att lägga på sig muskelmassa om man har dåligt hjärta. Det är inte speciellt sunt att gå upp radikalt i vikt för män som passerat 25, vare sig är fett eller muskler. Han borde ägna sig mer åt stavgång och mindre åt barn.

Vilken jävla fitta, som åtta år tidigare blivit dömd för att antasta barn. Här gjorde Dumpen tvärrätt, till skillnad från svinet innan.
Citera
2025-09-07, 14:33
  #56167
Avslutad
Citat:
Ursprungligen postat av Kaerringbenzo
Var skrev/sa han att han var sjukpensionär?
Här t.ex.

https://dumpen.se/wp-content/uploads/2025/09/2025-08-28-19-44-27-1.png
Citera
2025-09-07, 14:42
  #56168
Medlem
LudvigSigurdDavids avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Pillerburk
Gädda: #668 Nebo

Vilken otrolig minnesresa jag fick när jag såg denna Gäddans bilder och filmer! Han är ju nidbilden gällande den sena 90-talskulturen, samt början på 2000-talet.

Checklista
Playboy-tatuering
Xbox
Hemmabiosystem
Smörgåsgrill
Taco-mys
DVD-filmer
Reclinerfåtölj i svart läder med mugghållare
Gymlinne med drakmotiv
T-shirt med tribe-motiv
Tempur-madrass samt kuddar
Roterande golvfläkt
Orkidé i solblekt plast
CD-spelare med Techno/Trance-musik, såsom Scooter och DJ Aligator
Intresse över UFO:n
Ta dejter till Kina-restaurang
Texas Hold Em' pokerspel
Jack & Jones kläder till "fina" tillfällen
Rollspel (Batman/Catwoman)
Videofilm till fiskaren med en "House tour" (inspirerad av MTV Cribs)
Snabba Adidas-solglasögon
Hantlar och gymbänk på balkongen
Personvåg i hallen
Golvmattor med stjärnhimlen som motiv
Marmorbord och möbler ärvt av en äldre släkting
Doftstearinljus från IKEA
RGB/VGA-sladd till TV:n


Fattas
Tribe-tatueringar
Ögonbrynspiercing/stav
Spargris från banken
Simmärken på en blå tygsköld
Helly Hanson dunjacka
MP3-spelare (Sony)
Fila-skor
Lavalampa
Satinkalsonger med Katten Gustav motiv(?)
Jenna Jameson DVD-kollektion (?)
Lasse Åberg glas (?)
Jag blir ta mig fan tårögd, när jag läser så här klarögda inlägg. Tror du missade kortbyxor i stadsmiljö, men kan ha missat det.
Citera
2025-09-07, 15:05
  #56169
Avslutad
Inkomst på #668 är runt 150k taxeringsåret 2024. Stämmer nog att han är sjukpensionär.
Citera
2025-09-07, 15:07
  #56170
Avslutad
Citat:
Ursprungligen postat av Protonic75
Det tragiska är att det förmodligen stämmer. Inte nog med att alla får se hans böjelser för yngre publicerat på Dumpen, han är ju dessutom en ärke loser förmodligen den största 2025.

Är man en loser för att man är sjukpensionär? Han kanske har en allvarlig sjukdom.
Citera
2025-09-07, 15:08
  #56171
Avstängd
Wotans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Gerhardt
Mamman är enligt obekräftade rykten numera henoms pappa efter att ha genomgått en självsuggererande transition.

Så både mor och dotter har "bytt kön"? Men är mamman svenska som adopterat eller nån typ av utländsk variant?
Citera
2025-09-07, 15:22
  #56172
Moderator
Motvillig1.2s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av anwe8
Är man en loser för att man är sjukpensionär? Han kanske har en allvarlig sjukdom.
Ja, det är väl att vara en förlorare? Det är knappast att vara en vinnare.

#668
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in