Ja han verkar vara lite galen Schwab, och sjukligt intresserad av att läsa tanker 😂😂 Man undrar hur gammal han kommer bli. Hans klientel brukar ju uppnå rätt hög ålder tills pumpen slutar att fungera. Undrar vem som tar över WEF när Schwab skickas på kremering.
Bruce Dickinson från Iron Maiden eller Annie Lööf.
1. HUR ska WEF dvs myndigheten lyckas göra hjärninplantat inom 7 år, på 8 miljarder människor?
2. Vad är syftet med detta? Räcker det inte att alla telefoner/högtalare/Alexa spelar in allt som sägs, behövs verkligen ett inplantat för att läsa av våra tankar?
Välkommen till Schwab Academy, ett ställe där Schwab kan utbilda folk om ny teknologi och vad det innebär. Vad det egentligen innebär att han kan ta rikligt betalt att ha seminarium om teknik för politiker som inte ens har datorkörkort.
"ulf micro man kristiansson & Magdalena Andersson (se deras hemsida, dvs wefs hemsida)"
(vad är det)
"varav vi börjat se mystiska cyber attacker ske globalt"
nej, ingen har börjat se detta
Mod avskyr när fler frågor än en ställs i en tråd. Men med detta CHOCKERANDE uttalandet så måste vi väll ändå få göra det?
Nej, mod avskyr inte det. "väll"?
"Hur kan europas politiker skriva under på detta?"
Har de? Vilka är "europas politiker"?
"Om mod anser att tråden ska flyttas så flytta den istället för att radera den, dock är detta ett offentligt uttalande så förstår inte riktigt vad det har att göra med 11 september konspirationer"
Ja, om en mod anser den skall flyttas så blir den flyttad, istället för att radera? Ja, det är det vi har mods till.
Vad fan har Ulf Kristersson med saken att göra angående hjärnimplantat för "hela världen"? Vad är ett "offentligt uttalande"? Och nej, det har inget att göra med 9/11.
Rörigare trådstart av sällan skådad art. Har du tagit din medusin, eller kanske, för mycket av den?