Citat:
Ursprungligen postat av
Dragspelochbas
De svårast psykiskt sjuka i allt det här är den hjärntvättade befolkningen i väst som sitter på forum och försvarar korrupta skitlandet Ukraina och attackerar psykopaten Putin som att han knullat deras mamma.
Gaphalsarna i den här delen av flashback är såna som Orwell och andra före sin tid syftade på. Låg iq och suger åt sig allt som är helt oviktigt i deras liv.
Du är verkligen inte smart.
Koka ner allt till det enklaste, så ser du att fitt-Putin offrar otaliga människoliv för absolut ingen - INGEN legitim orsak alls.
Som grädde på moset skämmer han ut allt vad ryskt är. Hen har förstört Ryssland för lååååång framtid.
Även om alll galenskap ni rysstroll sitter o sprider här skulle var sant, så motiverar det INTE vad fanskapet gör nu. Du vet, om nu Ukrainas ledare skulle vara så korrupta som ni påstår, och den stackars ryska minoriteten så illa behandlad som ni ljuger ihop, så motiverar det ändå inte att man terrorbombar Ukrainas civilbefolkning.
Att du inte fattar det är mycket mycket oroväckande. Tycker du ska prata med dina föräldrar om saken.