Jo hom lär.inte vara imponerad av honom nu, men som många andra föräldrar/sambos så lär hon ta hans parti och tro på honom. Han kommer aldrig erkänna så klart.
Att han slagits lite i fyllan är ju rätt ofarligt men på sättet han gjorde det genom sparkar på en liggande visar att han mest bara är en feg jävlel! Och våldtäkt (om det är så) visar ju på att han är en verkligt feg jävel i så fall som inte kan ta ett nej. Det är säkert något som visar sig även när han är nykter.
Säkert bjudit en massa och trodde han skulle få ligga när det plötsligt kom.ett nej!
Inlägg som mamman gjorde är ju inget konstigt. istället är det kul när vissa män bums ska göra dessa inlägg för att visa att dom är så bra, att dom är PK och har bra kvinnosyn när man vet att dom eg har en helt annat stil i verkliga livet.🤣 Finns ju en hel del sådana i Umeå. 🤣
Citat:
Ursprungligen postat av
steelis80
Formligen älskar ett av
Magnolia-Mannens 
moders inlägg på Facebook:
https://pasteboard.co/K6lb7iG.jpg