Citat:
Ursprungligen postat av
Mumsbulle
Du lyssnar uppenbarligen inte alls på vad Christofer säger, jan upprepar gång på gång på gång att Linnea INTE slår eller har slagit Chloé.
Julia däremot har filmat och skrikit vidrigt framför Chloé, hon har stolt berättat om att hon slagit Christofer, hon har stolt hackat hans icloud och fått tillgång till alla hans privata saker
Grejen är ju den att alla har hört kräftan erkänna att psykbruden slagit Chloe, sen vad han säger nu för att rädda deras egna skinn betyder inte ett skit. Man måste gå på bevisen och inte på hörsägen.
Sen finns det ju bevis på hur psykbruden kallar Chloe för horunge, att hon är ful och missbildad.
Sen kan du som vän, närstående eller bara dum i huvudet blunda för sanningen men kolla i denna tråd hur många som står upp för kräftan och psykbruden. Ni är väldigt få och lika jävla blåsta allihopa.
Eller kolla kräftans YT, hur mycket kärlek får han i kommentarerna? Hur många likes får han? Anledningen att folk fortfarande följer honom är för att 99% av dom njuter och skrattar åt honom när han gräver sig längre och längre ner i skiten.
Just för att 99% som följer kräftans enmanskrig vet vad som väntar i slutändan.
Gallerskakning i 6-10 år och förlorad vårdnad om Chloe