2021-01-18, 21:04
  #37
Medlem
BidragsTurkens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av datornurrrden
Något hon aldrig skulle ha gjort tidigare. Tror aldrig ens hon släppte sig framför mig, de första åren.

Nu sitter hon och brakskiter med öppen dörr, stirrandes in i sin telefon.

Vad säger detta om relationen? Är det kört?

Är det på riktigt?

Jag hade stuckit ganska direkt. Du får det du ställer upp på. Svårare än så är det inte.

Relationen kan säkert vara hur länge som helst. Frågan är om du vill ha den? Har du hört talas om något som kallas för självrespekt?

En kvinna som skiter med öppen dörr?
__________________
Senast redigerad av BidragsTurken 2021-01-18 kl. 21:09.
Citera
2021-01-18, 21:20
  #38
Medlem
Fyfan, va avtändande !!! Finns inte på kartan att min älskling skulle gjort så. Hon har klass o stil, okej äldre också kanske yngre brudar som gör så.
Citera
2021-01-19, 12:25
  #39
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av datornurrrden
Något hon aldrig skulle ha gjort tidigare. Tror aldrig ens hon släppte sig framför mig, de första åren.

Nu sitter hon och brakskiter med öppen dörr, stirrandes in i sin telefon.

Vad säger detta om relationen? Är det kört?
Jävligt äckligt, men föreslår att du tar upp det med tjejen snarare än att skriva om det på internet. Om du nu anser att det är ett problem.
Citera
2021-01-19, 14:06
  #40
Medlem
BorkaOdalmans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av datornurrrden
Något hon aldrig skulle ha gjort tidigare. Tror aldrig ens hon släppte sig framför mig, de första åren.

Nu sitter hon och brakskiter med öppen dörr, stirrandes in i sin telefon.

Vad säger detta om relationen? Är det kört?

Det är ju ganska uppenbart att kjoltyget vill ta ert sexliv till nästa nivå, hon vill ha bajssex!

Så det du behöver göra TS det är att käka några räkrullar och några tallrikar med ärtsoppa. Nästa gång hon går in på dass och börjar bajsa med öppen dörr då är det du som är man i huset! Gå in och ställ dig framför henne. Vänd dig om, böj dig fram, sära på skinkorna, ta ett djupt andetag och sedan slappnar du av med ringmuskeln så att du sprutlackerar henne från topp till tå.

Jag lovar att hon fortsättningsvis kommer att vilja bajsa med öppen dörr. Kom ihåg, ett brunt leende förlänger livet. Lycka till!
Citera
2021-01-19, 14:07
  #41
Medlem
Hon försöker röka ut dig
Citera
2021-01-20, 09:39
  #42
Medlem
Losdrivarexistenss avatar
Antingen vill hon visa hur lite hon känner inför dig så kraftfullt och tydligt som möjligt, och vilken skymf kunde vara tydligare än att demonstrativt sätta sig och skita inför öppen ridå? Ett annat alternativ skulle kunna vara att hon känner sig trygg och avslappnad i ditt sällskap. Ett tredje att hon är koprofil och vill få dig att fatta vinken. Inget av dessa alternativ är bra eller hälsosamma. Du bör göra processen kort med åbåket, sitta och skita som en buritogluffsande långtradarchaffis, ne du.
Citera
2021-01-20, 17:23
  #43
Medlem
brianmolkos avatar
Kollar väl Facebook och blir förbannad för sidan är skit(!), och trycker då ut sin ilska genom pressa ut bajskorvar
Citera
2021-01-21, 18:38
  #44
Medlem
Shes a keeeper! Kan man vara så avslappand med sin partner så är de bara och kör på!
Citera
2021-01-22, 14:34
  #45
Medlem
80kgProteins avatar
Riktigt äckligt och avtändade beteende.

När din tjej beter sig som din killkompis slaknar det.
Citera
2021-04-11, 00:58
  #46
Medlem
jagnickars avatar
Om ni är så pass bekväma kanske du ska fråga? Går du på toa med öppen dörr?

Hade aldrig tolererat att min partner gjorde det bara utan anledning. Är väldigt medveten om att alla skiter men vill inte se den jag har sex med göra det, det är avtändande. Hade tappat attraktion och min partner hade med tiden blivit till en vän.

Jag tolkar det som att hon har blivit bekväm (Om du inte har gjort något hon protesterar mot?) Och jag anser personligen att hade det varit min relation så är det för mycket bekvämlighet. Ett tag är båda nöjda över hur bekvämt ert förhållande är, sen är ni plötsligt inte attraherade av varandra längre och kan inte förstå varför.
Citera
2021-04-20, 01:03
  #47
Medlem
JohanLiljegrens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av datornurrrden
Vad säger detta om relationen?

Det verkar som att det börjar skita sig med relationen.
Citera
2021-04-20, 01:24
  #48
Bannlyst
Enligt en psykiatriker jag kände i ungdomen är ett förhållande bara riktigt bra om man kan gå in på toaletten precis efter att ens fru eller flickvän har skitit och känna sig helt bekväm med det.

Jag hade en kk som en gång innan vi skulle bada sket medan jag satt på golvet bredvid och hon visade skiten på papperet när hon torkade sig. Hon var också helt besatt i att slicka röv och att suga skitig kuk efter analt
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in