Citat:
Ursprungligen postat av
Gustav2adolf
Haha du är fan inte rätt person att skriva den meningen.
När jag frågade dig om minig så var ditt svar att kunde man inte ta reda på det själv så skulle man ge fan i de..... Ringer de en klocka !?
Men till skillnad mot dig så ska ja fylla i varför jag tycker det.
Ett lågt Market cap dryga 400 m dollar.
Intressant och välfungerande Exchange.
Ligger på Binance
Nice, tack för att du faktiskt använder Flashback till att diskutera, inte bara announcements
Har också kollat in på 1inch innan och håller med om fördelarna. 1inch har också bättre avgifter än många andra exchanges, tillsammans med deras ChiToken. Här är några nackdelar:
- Skapat under ett hackathon. Projekt som kommer ifrån hackathons brukar ha en kortsiktig vy och inte finnas kvar lika länge som ett projekt som skapas efter behov
- Deras marketcap kommer till mestadels efter artificiell användning eftersom de erbjuder "farming". Det är vanligtvis inte hållbart över längre tid
- 1inch kan inte handlas på många börser, tror det är runt 50 nu kanske, medans Uniswap finns på +180 börser.