Citat:
Ursprungligen postat av
---xOOx---
Du är ett jättefint skolexempel på hur den extremt låga intelligensnivån hos flashbackhögern leder till intellektuellt utanförskap. Grattis👍
Det vill jag inte mena! Det finns en sund rasism, en extremhöger som faktiskt skulle kunnat räddat det SVENSKA Sverige. Men med iranska husblattar kommer det aldrig att uppstå. Det måste till en sann rasism, i rasismens anda och med rasismens språk! En oförblommerad och uppriktig sådan, en uppriktigt lögnaktig rasism! För den vänsterprasslande vänstern har trots allt vunnit mark med hjälp av sin totala skamlöshet, högern är för fina.
Så se nu till era patetiska jävla mellanmjölksrasister att sluta vara så JÄVLA NOJIGA, var rasistiska FULLT UT. Ni kommer aldrig göra vänstern nöjda ändå så varför i helvete slickar ni iranska husblattar i krysset?!