2024-03-23, 10:09
  #13
Medlem
Abelssuns avatar
Hur kan ni tycka att hon är "het"? Hon är platt som en pannkaka och hela tandköttet syns när hon ler. Duktig programledare, men snygg? Nej.
Citera
2024-11-06, 13:59
  #14
Medlem
rudi1985s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av sfrge
Johan Edlund. Killen ser ju inte speciellt bra ut men ändå verkar vackra kvinnor dras till honom.
Intressant. Det är lite som Svennis. Ingen stilig man direkt men en jäkla kvinnokarl.
Vackra kvinnor vill ofta ha övertaget därför dom ofta tar fula män. Sen är det rädsla dom inte ska få behålla en snygg man.
Citera
2025-02-18, 06:51
  #15
Medlem
Tragiskt val av man kort ful liten fan hon måste vara djupt deprimerad
Citera
2025-06-28, 08:02
  #16
Avslutad
Sofia Geite är väldigt flörtig av sig, kanske segt på hemmafronten.
Citera
2026-05-15, 08:01
  #17
Medlem
Råkade titta på TV4 Nyhetsmorgon idag. I studion den alltid duktiga programledaren Sofia. Dagen till ära iklädd en urringad klänning där man kunde få en skymt av två fina och proportionerliga "tuttar". När jag zappar över igen till programmet efter kl 07.00 har hon bytt till en annan klänning som når ända upp till halsen. Varför detta? Kan väl knappast vara någon tittare som klagat. Eller var den första så distraherande så nyheterna inte gick fram?
Citera
2026-05-15, 23:40
  #18
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av hilldingslangballe
Inget hon kan hjälpa det är medfött o det hedrar henne lite kanske att hon inte lagt sig under skönhetskniven, men hon har det där som jag ej vet vad det heter . När käken/hakan är smal och framskjuten så det bidrar till att orimligt mycket tandkött exponeras .

Vet ej vad detta kallas dock
Gummysmile
Citera
  • 1
  • 2

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in