Citat:
Ursprungligen postat av
likebananas
OMFG. Du skojar. Det var inga små nyheter. Å andra sidan så är Antys följare 90% indiska botar men ändå.
Discord GBG lade 19000 på Kongo. Lite tack vare mig för jag lobbade stenhårt för honom och nu hatar dom mig

Nu när Alex backstabbade båda Jullan och Sami. Fan det känns skit just nu och jag ångrar mig men bli nog utfryst snart. Skall försöka med någon bra förklaring. Någon som kan hjälpa mig att hitta en?
Jadu Alex beteende kom som en boomer från ingenstans.
Dock är det så resterande deltagare betett sig mer eller mindre under hela sin vistelse i huset.
Att Alex nu plötsligt tar plats borde inte sticka i ögonen på nån med tanke på hur tex. Fröken Fettfeldt betett sig där inne med många andra i spetsen.
Vi gjorde helt klart RÄTT VAL genom att rösta kvar Mr. Bumbahklatt.
Och ni som vill ha ut Alex kommer att lyckas med det, så jag förstår inte denna förbannade oro!
Detta var ett nödvändigt drag att rösta kvar honom för att minska Fröken Fettfeldts allians och majoritet där inne.
Dock börjar hon håva in en ny marionettdocka på kroken och det är hammarhajen Frida. Vi får hoppas att hammarhajen Frida inte är så enkelspårig och nappar på Fröken Fettfeldts lockbete.
Vi får inte glömma bort vem det är vi i första hand vill ha ut! Jo Amilia! Vi måste alla vara införstådda och eniga kring våra beslut annars kommer allt detta arbete gå käpp rätt åt helvete.
O DÄR satte sågverket igång. Är det Lenny eller Fröken Fettfeldt som snarkar? Ironin ifall det är Fröken Fettfeldt själv som låter med tanke på all hennes snack om Alex.
Överviktiga brukar ju lätt ha en tendens att snarka mycket samt lida av sömnapné.