Fan vad jag har svårt för den där jävla Kim. Känns så vidrig i sitt sätt, och det där med nötterna var riktigt stört. Stämmer det att han tog nötter och torkade av sig på handtagen i huset? En nötallergiker kan i värsta fall råka ut för livsfara vid kontakt. Vilken sjuk människa. Ska inte han också få någon typ av reprimand?
(Om inte tidskoden funkar, spola fram till ca 4:28 i klippet.)
/VB
Men ditt ärkepucko.. klart det finns kamera på toan och badrummet.
Förra liven så hade dom att man kunde välja och kolla på en kamera i badrummet, likt att du kan välja ett sovrum nu.
Men herregud, fattar inte varför alla nyhetssidor skriver om Sami? Vad spelar det för roll om han var sån innan, han kanske har ändrat på sig? Bara för att en mörkhyad tjej åkte ut nu så blir det ett jävla liv om att Sami också ska ut. PK fitt land.
Expressens frågor till big brother är som från en 14 åring.
" Ni sa att han har tatuerat över de nazistiska tatueringarna, är ni säkra på det? Om han har det– hur vet ni att han har gjort det? Hur har ni kontrollerat det? Om inte, hur ser ni på att en deltagare eventuellt har nazistiska tatueringar?"
" Vet ni med 100 procents säkerhet att han inte är nazist, i så fall, hur vet ni det ?"