Citat:
Ursprungligen postat av
Patrick Bateman
Vad fan snackar ni om? Det är ju sjukt elakt att posta sådant. Folk har dött och så gör man en sån där grej? Ungefär som att posta gaskammare på tysklands flagga eller något. Hur fan tänker ni? Ni älskar att sprida hat. Vad sägs om att ta tag i er rädsla för allt som inte är väst? Äckligare typer än ni hittar man inte under en bajshög ens.
Fattar du hur många kineser som Kinas Kommunistparti har mördat? Kommunistpartiets grundare Mao Zedong är personligen ansvarig för 80 miljoner kinesers död. Och hans bild är nu på alla sedlar i Kina. Är inte det värre?
Att Kommunistpartiets stjärnor är på Kinas flagga är också en förolämpning mot Kinas folk.
Corona-virus symbolerna på flaggan är avsevärt bättre och mindre förolämpande, än att ha Kommunistpartiets stjärnor på flaggan. För Kommunistpartiet har dödat avsevärt fler kineser än vad Corona-viruset någonsin kommer att göra.