Citat:
Ursprungligen postat av Maeglin
Det har jag aldrig påstått heller.
Hur fan kom du in i bilden?
Välkommen till fb. Här får man tycka vad man vill men personangrepp är inte tillåtna. På samma sätt som forumets "intellektuella elit" kan få glädjas över statsministermordet och sabba hans hyllningstråd så får även jag tycka vad jag vill om innehållet i den här tråden.
Notera gärna hur JAG protesterat i de trådar jag hänvisar till.
Du kommer ingenstans med att vara otrevlig.
Men förfan... grina mer. Satte mig också liiite (notera lite) på tvären i Palmetråden men det var bara för att jag tyckte det var sånt uppenbart trollande av RP, dessutom var det ju det som var meningen med RP's tråd, att känsliga personer som du skulle koka över. Denna tråden har inget med trollande att göra, så stick och starta du en egen hyllningstråd till Anders Gustâv's död istället för att ta sönder denna. Iofs får du göra vad fan du vill, jag bryr mig inte desto mer. Dock fnissar jag lite åt att du tar till deras fasoner bara för att du inte har något vettigt att komma med i frågan.
Ytterligare, så är det ju sedvanligt att förklara varför man tycker på ett visst sätt, så, varför tycker du denna gubbens (vet inte ens vem det var om jag ska vara ärlig) död är så trevlig?