Citat:
Ursprungligen postat av
dack
Du menar sexhundratusen förmodar jag.
Men visst boendet och maten priserna över lag är ju svindyra i Norge med svenska Zlotty och det är ju bra på det sättet att dem svenska och fattiga blattarna har inte råd att flytta till Norge likaväl som fattiga svenskar utan utbildningar så dom blir kvar i Sverige så länge dem kan för övriga Europa är ju lika smockfullt med svartsmusk.
Och österut verkar mena folket vara rädda för att flytta till så det blir nog ett förhudslöst kalifat i sverige och framtiden.
Ja, 600 tusen,-och du har rätt. Blattarna hade inte tyckt om Norge. Norrbaggarna är mer nationalistiska och alls inte så politisk korrekta som här i Sverige, men fattigsvensson har fortfarande norrbotten. Blatten står inte ut med ödemark och skogar. Föreställ dig kriminella menaiter från Malmö där uppe i Överkalix eller Korpilombolo. Ennu bättre . . . Karesuando. Platser fulla av samer, finska jävlar, älgjägare, gammelkommunister och hembrentstilverkare . . . good luck Ahmed, good luck.
Svensson borde stanna här. För varje svensk som rymmer landet desto mer väkser blattarnas innflytande.
Svenne banan behöver inte kämpa med vapen,-bara finnas kvar. För varje svensk som åker i väg så försvinner en liten bit svensk kultur och tradition. Not good.