2018-09-07, 12:52
  #10465
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av scheelino
Halloj! Tänkte höra om någon har haft erfarenheter av rosa björnar/teddy björnar?


Bump
Citera
2018-09-08, 03:29
  #10466
Medlem
GeckoMorias avatar
Orange Mushroom (1UP/Toad från Mario) från Göteborg någon?

Må väl ♡
Citera
2018-09-08, 18:23
  #10467
Medlem
Vad säger ni om gula Defqon eller trianglar Mitsubishi?
Citera
2018-09-09, 18:09
  #10468
Medlem
Någon som stött på blåa hello kitty I Göteborgsområdet?

Hårt pressad med lite vita prickar.
Citera
2018-09-09, 19:03
  #10469
Medlem
HenkWeeders avatar
gråa pharao "240mg" - båda tummar upp!
Citera
2018-09-10, 10:27
  #10470
Medlem
Enpeniss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av HenkWeeder
gråa pharao "240mg" - båda tummar upp!

Pharao knapparna har alltid varit professionellt gjorda. Sägs komma ifrån Norge i grunden, fick den första batchen på de lila. Dunder knappar med lite Mda i.
Citera
2018-09-14, 14:39
  #10471
Medlem
123margarinpakets avatar
Tjenare, någon som har sett dessa förut? Stockholmstrakten atm. Rätt stora, har hört 300mg, men lär ju inte stämma. Oklart vad det står på, men verkar börja på S.

Bild nedanför.

https://imgur.com/cKG0fPN

Tack på förhand, Margarinpaket!
Citera
2018-09-15, 17:00
  #10472
Medlem
Inte för att göra dig ledsen grabben. Men du har fått en röd indisk tramadol, absolut inge E de där... Hoppas du inte slösat för mkt cash bara..
Citera
2018-09-15, 21:33
  #10473
Medlem
Något som vet något om Blåa hello kitty?

Lördag å man e sugen på å poppa
Citera
2018-09-16, 02:01
  #10474
Medlem
På tal om Pharaoh knapparna.

Dom gula florerar i batcher i Sverige nu, ser identiska ut. Ena innehåller MDMA, den andra MDMA+MDA.

Mvh.
__________________
Senast redigerad av pokerface 2018-09-16 kl. 02:10.
Citera
2018-09-16, 14:14
  #10475
Medlem
HenkWeeders avatar
Citat:
Ursprungligen postat av pokerface
På tal om Pharaoh knapparna.

Dom gula florerar i batcher i Sverige nu, ser identiska ut. Ena innehåller MDMA, den andra MDMA+MDA.

Mvh.

Okey, förvisso tror jag det är samma producent till dess alla bara olika färger men samma tveklöst proffsiga press och kvalitet. Jag har nu använt de gråa egyptiska vid två tillfällen för att säkerställa min inställning till dem.

säkerhetsprov 1; Tog en halv efter cirka sex månaders uppehåll och de funkade EXAKT som ren mdma alltid gjort för mig. Något slöare, allmänt tillfreds, lätt euforisk och faktiskt väldigt oberörd av att ta en promenad genom stan och gå bland folk för att sedan vandra i en fantastisk stadspark med mycket folk och rörelse. Inte ett spår av nervositet eller ångest. Fin fina grejer!

Real deal test: 1,5 i första droppet sedan en halv till. MAXAT!
Jag vet att det är skadliga mängder och inte alls något positivt men nu har jag lämnat mdma för ytterligare sex månader. Den kvällen var en såkallad "BLAST" och fyfan vad det fick livet att segla på hopp, kärlek och välmående.
Haft de sedvanliga biverkningar vid överkonsumtion såsom illamående, dålig sömn, sämre aptit och något litet tecken på paralyser, dock inte en enda brainshock eller sådant men jag gnäller inte eftersom jag visste detta innan den andra åkturen.

Angående mda... Är detta labresultat eller är det bara så som det ofta blir vid dessa höga och feta mdma knappar? Gissar på att mdma´t resulterade i mda i kroppen?...

Hur som - köp om ni kommer över och föredrar knappar som faktiskt är vad de ska, med andra ord, en knapp är FULLT TILLRÄCKLIGT!

må väl och bruka försiktigt.
Citera
2018-09-16, 14:16
  #10476
Medlem
HenkWeeders avatar
ö
Citat:
Ursprungligen postat av 123margarinpaket
Tjenare, någon som har sett dessa förut? Stockholmstrakten atm. Rätt stora, har hört 300mg, men lär ju inte stämma. Oklart vad det står på, men verkar börja på S.

Bild nedanför.

https://imgur.com/cKG0fPN

Tack på förhand, Margarinpaket!

Jag har prövat dessa tillsammans med Lsd. En sådan och 100ug fick mig att pissa ner mej och skita ner mig. Det säger en del Riktigt bra puckar.

nvh
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in