Citat:
Ursprungligen postat av
Capteno
Ingen som vet något om vita granater ännu?
Ska vara skit enligt vänners utsago, erfaren polare fick ingen effekt alls och en nybörjare vart besviken på det klena ruset.
På tal om annat:
Fick först ett sms från en kompis igår som löd "Vad är detta?!" efter att han tryckt en orange tesla, kan tilläggas att han har erfarenhet, han ringde strax efter upp och vart lite svårt att avgöra vad han ville ha sagt men lyckades trotts allt hans slöddrande luska ut något i stil med "jaeeehg måerr braaaaaaaaaaaaaaaa

" typ. Lät nästan som att han va i chock över hur hårt dom slog. Fick precis ett samtal av han nu i skrivandets stund, han ville byta dom mot gröna granater istället då ruset var för starkt för samtliga inblandade. Ingen personlig recension men man kan la återigen bekräfta orange tesla är blytunga
Detta var i gbg (Kanske bara jag men inte hört något om dessa i gbg innan så det är kanske goda nyheter för oss goa gubbar då dom ska komma in på rullande band nu enligt en kontakt.)