Testade något sjukt skumt rött runt piller utan tryck på nyår. Enligt kranen skulle dessa innehålla MDMA men inte fan i helvete gjorde de det! Ruset kändes mest som en lång jävla psykos och man var helt känslokal (Förutom i början när man blev typ lite tjackad?) l. Man var helt förvirrad och det gick knappt att hålla en vanlig konversation med oss som tog de Någon som har nån aning om vad fan jag har tryckt i mig?
Vilka bra knappar cirkulerar runt stockholm just nu? Röda äpplen har ju varit runt området ganska länge..
blåa, gröna spaceman med trycket TRANCE på baksidan är bra.... blåa spöken om dom finns kvar.... hörde även om några vita nånting som jag glömt bort... men Spaceman är ialafall mycket bra
Intsämmer att iaf gröna trance/spaceman är mkt nice Poppade 2 idag med typ en timmes mellanrum och var på en mkt bra ead resa, lite för pigg nu men ingen stimmigthet!
kunde inte edita för gått för lång tid men får lägga till att jag inte testat dom själv så jag vet inte, säger 120 mg eftersom dom marknadsförs som det på SR och mina kompisar har sagt att granaterna är bättre.
Fått erbjudande på Route 66 som ska vara formade som skylten och vara Röda! Har frågat kranen som jag känner relativt bra och han säger att det är tryck i dom och att jag ska lita på han och allt det där när jag ifrågasatte vilka det var då det tydligen cirkulerat Route 66 som det har varit något fuffens med. Han ville ha 200kr/st för dessa, ni som har fått tag på route 66 vilken form hade dessa och var det något att ha?