2010-06-19, 02:27
  #2245
Medlem
så det finns E i skåne som fungerar? tycker folk snackar men jag får aldrig fatt i några i slutändan!
Citera
2010-06-20, 20:59
  #2246
Medlem
Trammiss avatar
Även jag har blivit erbjuden att köpa gröna recycle.
Är det någon i Stockholmsområdet som provat dessa som kan ge ett omdöme?
Citera
2010-06-23, 20:43
  #2247
Medlem
MDMAfags avatar
Röda hjärtan som finns i GBG nu är bra feta, dom är ljusröda med mörka röda prickar i. Rekomenderas varmt
Citera
2010-06-24, 00:37
  #2248
Medlem
Galadrins avatar
har fått tag på 2 vita körsbär E, Kan jag ta 1 tablett med vatten och sniffa 1 utan problem?
Hur är Vita Körsbär?
Citera
2010-06-26, 17:17
  #2249
Medlem
Jag kom över gula VW i veckan (ev ljusrosa..) jag köpte ca 15 st i hopp att ha över sommaren men när jag hade fått i mig ca 3-4 st så började jag dela ut dom till höger och vänster, alla skulle må bra..
Vaknade dagen efter med 1 på fickan, käkade den efter lite öl och tjack men då kände jag ingenting.

Någon mer som testat dom och kan säga om dom var ok? jag blev hemskt skev och mådde nog ok 1a kvällen men kan inte minnas att jag hade någon e-käke eller att jag satt och flåsade i välbehag.
Citera
2010-06-27, 02:21
  #2250
Medlem
jag dubbeldroppade idag och då funkade dom igen. Varken mer eller mindre. Blev dock avrådd att gå in på området (midsommar/musik) av dom som var med mig när jag åt och ett par vänner som jag inte berättade för eller som brukar själva.. så jag smet hem.
Citera
2010-06-27, 07:06
  #2251
Medlem
telepatis avatar
Hoppas trenden med bättre knappar håller i sig nu.

sommar och kärlek!
Citera
2010-06-27, 07:33
  #2252
Bannlyst
Någon som käkat gula knappar i stockholms området på senaste? (vet ej märke)
Citera
2010-06-27, 13:26
  #2253
Medlem
MDMAfags avatar
Är det bara jag som tycker att knapparna är på utgång och ersätts allt oftare med MDMA kristaller. Förr i tiden var det alltid knappar som gällde, nu tycker jag kristallerna dominerar. Någon mer som har märkt detta?
Citera
2010-06-27, 16:03
  #2254
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av weedsone
Någon som lyckats lägga vantarna på det lilla parti ljusgröna VW? Hittade lustigt nog inget på pillreports.

Förmodligen ur samma press som dem mörkrosa hjärtanen, rätt stora och välpressade. Väger en aning mindre än hjärtanen, samt lite porösare... EZ testet blev som väntat bäcksvart med ett fräsande ljud.
Dessa e helt brutala mycket starkare än vita v iaf. dessa är väldigt bra pressade och stora som satan som vi tänker på samma. Trycket är utåt har jag för mig.

recycle har jag har hört ska va bra dock ej testat.
Citera
2010-06-28, 03:33
  #2255
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Derangement
Någon som vet någonting om knapparna som tydligen kallas 'recycle'? Gröna, för att vara lite mer specifik.

Skulle kunna vara dessa: http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=21070

Citat:
Ursprungligen postat av in.my.mind
Japps. Dessa florerar i Skåne just nu, om de finns någon annanstans kan jag inte uttala mig om. Testade dessa för ett litet tag sen och jag kan säga att man börjar få hopp om Ecstasy-scenen i Sverige igen efter att ha tagit dessa. Rekommenderas att ta 2 st så får du en superkväll!

Citat:
Ursprungligen postat av Trammis
Även jag har blivit erbjuden att köpa gröna recycle.
Är det någon i Stockholmsområdet som provat dessa som kan ge ett omdöme?

Införskaffade mig 10 stycken sånna i sthlms området! Hört att de ska vara riktigt feta av kranen och erbjöd pengarna tillbaka ifall man inte var nöjd! Kommer dock inte ha möjlighet att prova på ett tag så någon annan kanske kan flika in om kvalitén på dem?
Citera
2010-06-28, 21:12
  #2256
Medlem
Angående dom rosa VW som jag frågade om tidigare så är jag såhär två dagar senare ganska skeptisk till om dom innehöll MDMA.. Visst, man mådde bra, blev social och helsvarta pupiller, men magin saknades.

Men nu en ny fråga: I går, alltså dagen efter att ha käkat dom (+tjack) i tre dagar så mådde jag oförskämt bra men idag däremot så har jag haft som ilningar/stötar/avdomningar i hjärnan. Det känns tydligare när jag försöker sova, precis innan jag ska till att somna så kommer det en "ilning" i hjärnan som känns i hela kroppen. I kroppen känns det typ som man tappar balansen.

När jag hade lyckats sova en stund under dagen så ringer en vän som också ätit dom under helgen och han beskriver samma symptom.. Någon som vet eller känner igen sig?
Jag har haft liknande känsla tidigare när jag varit vaken 3 dygn på tjack, man blir nästan rädd för att somna.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in