Citat:
Ursprungligen postat av
ThrowANomel
Mia92. nån som träffat henne? verkar jättetrevlig i chatt (misstänker att detta är samma tjej som tidigare kallade sig realpetra baserat på bilder, profiltext, språkbruk osv). hon har dock fått ett par inlägg i sin gästbok som menar på att hennes bilder inte alls stämmer med originalet, o hon har sedan dess plockat bort samtliga inlägg. detta fenomen kanske inte är unikt för henne, men är det nån som kan berätta hur pass mycket bättre bilderna ser ut jämfört med verkligheten? 4000 är lite väl mycket att ge om man blir helt blåst tänker jag.
Citat:
Ursprungligen postat av
dengamleD
Träffade för drygt ett år sen och då stämde bilderna väldigt väl, hon har en grymt fin kropp och ett fint ansikte också.
Däremot är hennes framtoning mer som fotbollsmorsa eller "girl next door" som det heter, av bilderna kan man nog lätt tro att hon är rena porrstjärnan och då kanske man blir besviken att hon inte kommer i kortkort med brösten upptryckta till hakan?
Men trevlig tjej som gjorde mig nöjd och tillfredsställd.
tack för konkret svar och info. vet inte om det var framtoningen det syftades på, isf tycker jag det känns som en liten sak att kommentera om ifall bilderna i övrigt stämmer ganska väl. var nog mer rädd för att kommentarerna menade att hon är 15 år äldre än angivet, 20 kg tyngre, full med tatueringar osv.
sen kanske det är så att vissa fantiserar ihop en bild om tjejerna i fråga när de ser bilderna men inte helt kan se hur dom ser ut eller hur ansiktet är. och då kanske man blir besviken på att det inte är drömtjejen som står i dörren.