2015-01-29, 18:12
  #1297
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av PHfrillan
Bara så du vet majoriteten av amfetaminet som säljs inrikes är meta bankat…

Du kan hitta utrikes tjack för 50-100kr grammet med sjukt drag, som ej finns i svearike.

Nääää, du menar väl inte att någon skulle blanda ut knark?

50-100kr säger du. Det var som fan, jag som hela tiden har trott att Sverige hade det bästa knarket till de lägsta priserna. Vad lurad jag har blivit.

Betyder det att malwax säljer skräp till höga priser? Eller vad menar du?
2015-01-29, 18:29
  #1298
Medlem
Lucyandmolly levererar från Centraleuropa, beställde en lapp syra som kom så väl gömd att jag höll på att tro att de scammade. Återstår att se kvaliteten.
2015-01-29, 18:30
  #1299
Medlem
Orly? Yarly!s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av PerpetualVoid
Åh fan. Ska man ha en wallet eller vad det kallas emellan då? Tips på någon bra sådan?
Multibit är riktigt stabil, rekommenderar den. Så slipper man tanka 30 GB från blockchain.
2015-01-29, 18:38
  #1300
Medlem
basseakers avatar
Fick mitt Tjo av knappen idag. Beställde igår och kvalitén är inget att klaga på.

5/5
2015-01-29, 18:54
  #1301
Medlem
Grönar Erkan igen dunder säljare!
2015-01-29, 18:58
  #1302
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av bottenslam
En ren högoktanig produkt fick jag levererad av malvax. Extremt potent.

Jag har tidigare läst inlägg av erfarna användare att på "den gamla goda tiden" så innebar blomster ett pulver som doftade mandel. Pulver går väl inte att kalla detta, plaskblött är väl mer korrekt beskrivning. Men det löste jag med en mindre mängd dextropur, kanske 1/10. Torkade extremt fort om man bredde ut en liten mängd på en rumsvarm yta och är, trots lite bank, extremt potent med rent rus. Mandeldoften är extremt påtaglig och jag tänker påstå att det här är riktigt bra skit.

Även om det är lite dyrare så får man rejält mycket mer för pengarna, det behövs ju ingenting för att varenda hårstrå ska stå på ända och skicka ut blixtar till hela omgivningen.
Bli inte förvånade om jag har städat hela sverige inom ett par dar. Och organiserat varenda objekt inom gränserna i nummer och alfabetsordning. En gång kronologiskt, en gång baklänges och en gång på höjden. Barbröstad.
Jag som inte direkt gillade hans produkt, drog något mindre än jag brukar, 200mg istället för 300mg startlina. Var ju inte mycket till bodyload eller nöjdhet. Kändes helt enkelt tråkigt.
Knappens däremot vart man riktigt nöjd med, även kåt som ett djur, både positivt och negativt
2015-01-29, 19:10
  #1303
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av PHfrillan
Det undrar jag med, frågan blir då vem köper man hasish av?


Empo på evo
2015-01-29, 19:47
  #1304
Medlem
PerpetualVoids avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Orly? Yarly!
Multibit är riktigt stabil, rekommenderar den. Så slipper man tanka 30 GB från blockchain.

Citat:
Ursprungligen postat av anapol
blockchainwallet är en ganska schysst sida jag kör med.

Tack så mycket för tipsen! Lika bra att skaffa en pålitlig wallet så man maximerar sina säkerhetsmarginaler.

Någon mer som beställt MDMA från Psyshop btw? Tänkte testa det till en Candyflip på lördag, kan bli mycket trevligt tror jag. Jag placerade ordern i måndags eftermiddag, på tisdag kväll stod den som skickad, så antar att paketet dyker upp i morgon. Synd om det inte kommer, tidigare när jag beställt från Psyshop har det gått kvickt som vinden! Fast, å andra sidan, i princip samtliga försäljare på Evo har snabbare leveranstider än de flesta vanliga svenska webbutiker som säljer vanliga föremål, så när man får sådan service med dödsknark ska man väl knappast klaga.
2015-01-29, 20:10
  #1305
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av sonsofsthlm
Empo på evo
Empo? Är det hela nicket?
Hen måste vara ny, inte hört innan?
Kan du förklara lite om hasishet?
2015-01-29, 20:52
  #1306
Medlem
bohrdohrs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av SickYo
Alexandrus har blivit segare med leveranstiderna :/ har väntat 6 dagar på min order

organismen har väntat i 10 dagar nu :S

Återkommer om de löser sig.



Vill samtidigt ge mkt beröm till HazeSweden om ni någonsin vill ha bra röka, vänd er till honom.

Som jag skrev lite tidigare i tråden så väntar även jag på paket från Alex. Beställde för lite mer än två veckor sedan och det skulle enligt honom vara skickat för två veckor sedan. Trodde först det var i min ände det strulade då jag haft lite problem med posten på sista tiden. Men nu läser man ju här att det är andra som det gått segt för så man börjar ju undra lite vad det kan bero på.

Samtidigt så har han ju bara positiva omdömen på evolution där många är från de senaste dagarna. Så verkar konstigt och jag tror att han har skickat grejerna då han vart med så länge osv. Men men får väl se om något dyker upp i dagarna, ska försöka komma ihåg att skriva här om det sker. Kan ju vara posten som inte återhämtat sig efter julen då segheten verkar gälla andra vendors med (även om två veckor känns lite väl i överkant), annars brukar man ju nästan bli förvånad över hur fort det kan gå från det att ett brev är skickat.
2015-01-29, 21:16
  #1307
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av SickYo
Alexandrus har blivit segare med leveranstiderna :/ har väntat 6 dagar på min order

organismen har väntat i 10 dagar nu :S

Återkommer om de löser sig.



Vill samtidigt ge mkt beröm till HazeSweden om ni någonsin vill ha bra röka, vänd er till honom.
Fick mitt utav alexandrus idag bara posten som har segat.

Bara att hoppas att min beställning från organismen kommer fram innan helgen!
2015-01-29, 21:33
  #1308
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Metacognition.
Fick PM

Jag har själv handlat av honom och han är jättetrevlig att prata med. Hitta en stabil där saker faktiskt KOMMER FRAM!


Citat:
Ursprungligen postat av Metacognition.
Citat:
Ursprungligen postat av sonsofsthlm
Citat:
Ursprungligen postat av Metacognition.
1FRdMs7h7kgQM2jEp3vSYHXTV3tmMhdvPJ


skickat 1$
Tack men det har fortfarande inte kommit in något. Adressen ändras vid varje mottagning. Som tur är så löste det sig ändå.


Dragits ur min plånbok iaf..

Skickad till "varsågod " (1FRdMs7h7kgQM2jEp3vSYHXTV3tmMhdvPJ)

5b5e7045a02ca459403d740958e43702ebf4e0bff83fc6ed78 1777445299452f: Seen by 1 peer. Pending/unconfirmed.
from 1LqFjcyenvyA4ccNC3qGcstBPPUhstWKZC / 823e341a0b511f3f13a58173f74ce537fb54484c35c28301c4 7f6a2a9a90e0ce:10
to 1FRdMs7h7kgQM2jEp3vSYHXTV3tmMhdvPJ 0.00397235 BTC
to 1LqFjcyenvyA4ccNC3qGcstBPPUhstWKZC 0.03612765 BTC


Följ de så ser du var dina pengar är.

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in