Citat:
Ursprungligen postat av
KneKhi
Ni som fått från Bodegan, hur ser försändelserna ut? Nu är jag inte så dum att jag vill att ni ska beskriva i detalj hur de ser ut men kort & gott, skriker det knarkbrev eller ser det någorlunda propert ut?
Har inget svar på din fråga tyvärr, men jag hoppas verkligen att "boden" är gröna och levererar riktigt 3-CMC, eftersom det var ett tag sedan några i tråden hade lagt beställningar.
Nu har jag bara sett en användare som påstått att det var sjysst kvalle, och en annan som hade typ frysen full med kristaller, eller så var det samma lirare... palla kolla källa yaoooo
Låter bara som marknadsföring i mina öron, om inte
svampsson kapar ett ben i forumets ära, och bevisar för oss alla att MicrogramM's misstankar är felaktiga och därmed komer leva med skammen hela livet ut..
EDIT: Ska baara hämta en pilsner så reder vi ut den här soppann.,.